VRR112.nl bestaat een jaar!

donderdag 16 juni 2011 22:29

Een jaar geleden begon het allemaal met een klein experimentje op Google Sites, een experiment dat al snel een doorstart maakte op WordPress. Ondertussen was de redactie gegroeid van 1 naar 5 personen. Vervolgens werden we deel van Simplex Hosting and Design en een twitteraccount, 4 redactieleden, een nieuwe server en een nieuwe thema verder staan we waar we nu staan. 

Maarrrrrrrr, wij groeien verder! We hebben nog legio plannen achter de hand en we zijn nog op zoek naar redactieleden. Zou JIJ het leuk vinden om ons team van topjournalisten te versterken? Stuur een mailtje naar webmaster@vrr112.nl met je naam, geboortedatum, telefoonnummer, een foto van jezelf en een korte omschrijving en we nemen zo snel mogelijk contact met je op!

 

Eigenaar/Oprichter Nieuws op Beeld

0 reacties

VRR112.nl bestaat een jaar!
Schrijver:

 

 

Een jaar geleden begon het allemaal met een klein experimentje op Google Sites, een experiment dat al snel een doorstart maakte op WordPress. Ondertussen was de redactie gegroeid van 1 naar 5 personen. Vervolgens werden we deel van Simplex Hosting and Design en een twitteraccount, 4 redactieleden, een nieuwe server en een nieuwe thema verder staan we waar we nu staan. 

Maarrrrrrrr, wij groeien verder! We hebben nog legio plannen achter de hand en we zijn nog op zoek naar redactieleden. Zou JIJ het leuk vinden om ons team van topjournalisten te versterken? Stuur een mailtje naar webmaster@vrr112.nl met je naam, geboortedatum, telefoonnummer, een foto van jezelf en een korte omschrijving en we nemen zo snel mogelijk contact met je op!

 

Auto verwoest door brand op Courzandseweg in Rotterdam

Auto verwoest door brand op Courzandseweg in Rotterdam

Rotterdam - In de nacht van woensdag op donderdag is rond middernacht een voertuigbrand gemeld aan de Courzandseweg op de Heijplaat. Ondanks het optreden van de brandweer kan de auto als verloren worden beschouwd. Het vuur heeft het voertuig volledig verwoest. Over de...

Share This

Deel dit!

Deel het bericht met al je vrienden!