Woninginbrekers op heterdaad aangehouden Van der Duyn van Maasdamlaan Vlaardingen.

Date:

Deel bericht:

Vlaardingen – Woensdagavond heeft de politie twee inbrekers worden aangehouden nadat zij op heterdaad betrapt werden tijdens het inbreken van een woning aan de Van der Duyn van Maasdamlaan. 

- Advertisement -

 Om kwart over zes werd er een melding gemaakt dat er zou worden ingebroken in een woning aan de Van der Duyn van Maasdamlaan, toegesnelde agenten zagen de twee inbrekers op de vlucht staan via een nabij gelegen steegje. Hierop zette de agenten de achtervolging in, omdat beide verdachten weigerde te stoppen loste een van de agenten een waarschuwingsschot.

De inbrekers konden uiteindelijk in de omgeving van de Van der Duyn van Maasdamlaan worden aangehouden. Een derde verdachte, die vermoedelijk op de uitkijk stond wist te ontkomen. De politie is nog druk bezig met het onderzoek.

 

Foto’s : Dylan Tolhuisen

 

- Advertisement -
Jeffrey Jacobs
Jeffrey Jacobs
Eigenaar/Oprichter Nieuws op Beeld
spot_img

Gerelateerd

Overval op winkel Reigerlaan Vlaardingen

Een telefoonwinkel aan de Reigerlaan in Vlaardingen is zaterdagavond rond 19.20 uur overvallen. Op het moment van de...

Oudere vrouw beroofd tijdens pinnen De Loper Vlaardingen

In het winkelcentrum aan de De Loper in Vlaardingen is zaterdagmiddag rond 13.15 uur een oudere vrouw overvallen...

Zeer grote brand bedrijfspand Edisonstraat Vlaardingen

Vlaardingen - Op de Edisonstraat in Vlaardingen is afgelopen nacht een zeer grote brand ontstaan in een groot...

Ketheltunnel A4 dicht in beide richtingen door ernstig ongeluk met vrachtwagen

Schiedam - Op de A4 heeft aan het einde van de Ketheltunnel richting Den Haag een ernstig ongeval...