53-jarige man laat woning exploderen tijdens inval arrestatieteam Struyckstraat Vlaardingen

Date:

Deel bericht:

20-08-13-Struyckstraat-Vlaardingen-ATINVAL02.jpg
Vlaardingen – 
Een 53-jarige bewoner van een woning in de Struyckstraat heeft dinsdagochtend vermoedelijk zijn eigen huis laten exploderen tijdens een inval in zijn woning. Het arrestatieteam viel de woning binnen waarna er sprake was van een flinke explosie. Door de explosie vloog de woning in brand en raakte de bewoner gewond. De bewoner die tevens de verdachte is is overgebracht naar het ziekenhuis onder begeleiding van de politie.

- Advertisement -

Op het moment is de brandweer de brand aan het blussen, hierna zal de politie een onderzoek instellen in de woning. Door de explosie is de gevel aan de achterzijde van de woning beschadigd. De politie heeft de inval gedaan nadat hij eerder deze ochtend een medewerkster van een reisbureau zou hebben bedreigd. Eenmaal thuis liep de spanning zo hoog op dat de man een gasfles opendraaide en dreigde zijn huis op te blazen.

De verwarde man gooide bij de aanwezigheid van de politie een onbekende hoeveelheid papiergeld uit zijn raam en verscheurde zijn paspoort. In verwarde toestand wou de man uit het raam springen, dit kon door de politie worden voorkomen. Nadat de verdachte is behandeld in het ziekenhuis zal hij door de politie in hechtenis worden genomen. Waarom de man de medewerkster van het reisbureau zou hebben bedreigd is niet bekend.

Foto’s : ingezonden MW

20-08-13-Struyckstraat-Vlaardingen-ATINVAL01.jpg

20-08-13-Struyckstraat-Vlaardingen-ATINVAL02.jpg

20-08-13-Struyckstraat-Vlaardingen-ATINVAL03.jpg

20-08-13-Struyckstraat-Vlaardingen-ATINVAL04.jpg

20-08-13-Struyckstraat-Vlaardingen-ATINVAL05.jpg

20-08-13-Struyckstraat-Vlaardingen-ATINVAL06.jpg

20-08-13-Struyckstraat-Vlaardingen-ATINVAL07.jpg

20-08-13-Struyckstraat-Vlaardingen-ATINVAL08.jpg

20-08-13-Struyckstraat-Vlaardingen-ATINVAL09.jpg

20-08-13-Struyckstraat-Vlaardingen-ATINVAL10.jpg

20-08-13-Struyckstraat-Vlaardingen-ATINVAL11.jpg

20-08-13-Struyckstraat-Vlaardingen-ATINVAL12.jpg

 

 

- Advertisement -
spot_img

Gerelateerd

Overval op winkel Reigerlaan Vlaardingen

Een telefoonwinkel aan de Reigerlaan in Vlaardingen is zaterdagavond rond 19.20 uur overvallen. Op het moment van de...

Oudere vrouw beroofd tijdens pinnen De Loper Vlaardingen

In het winkelcentrum aan de De Loper in Vlaardingen is zaterdagmiddag rond 13.15 uur een oudere vrouw overvallen...

Zeer grote brand bedrijfspand Edisonstraat Vlaardingen

Vlaardingen - Op de Edisonstraat in Vlaardingen is afgelopen nacht een zeer grote brand ontstaan in een groot...

Ketheltunnel A4 dicht in beide richtingen door ernstig ongeluk met vrachtwagen

Schiedam - Op de A4 heeft aan het einde van de Ketheltunnel richting Den Haag een ernstig ongeval...