Bestuurder bestelauto rijdt in op verkeersregelaar Schielandweg Nieuwerkerk aan den IJssel

Date:

Deel bericht:

Nieuwerkerk aan den IJssel – Maandagavond heeft een 22-jarige verkeersregelaar de schrik van zijn leven gehad nadat een grijze Volkswagen Caddy bewust op hem in reedt. De verkeersregelaar stond op de Schielandweg ter hoogte van de rotonde toen de bestuurder van de Caddy hem de weg naar Zoetermeer vroeg. Toen de verkeersregelaar uitleg had gegeven over de route werd hij door de bijrijder uitgescholden. Nadat de mannen wegreden naar de afslag van de Zuidplasweg keerde de auto terug en reed in op de verkeersregelaar.


Om niet te worden aangereden sprong de verkeersregelaar weg, hierdoor raakte hij gewond aan zijn hand. De politie is dringend op zoek naar getuigen die iets gezien hebben van het voorval. Beide inzittenden hebben een normaal postuur en een getinte huidskleur. Op het moment van het incident droeg een van de mannen geheel donkere kleding, een had lichte bovenkleding. In de deur van de bestuurderskant zit een deuk.

- Advertisement -

Indien u iets gezien heeft verzoekt de politie via 0900-8844 contact op te nemen, indien u dit anoniem wilt doen kan dit via Meld Misdaad Anoniem (0800-7000.)

- Advertisement -
Jeffrey Jacobs
Jeffrey Jacobs
Eigenaar/Oprichter Nieuws op Beeld
spot_img

Gerelateerd

Treinverkeer gestremd tussen Rotterdam en Gouda

Nieuwerkerk aan den IJssel - Tussen Rotterdam Noord en Gouda rijden op dit moment geen treinen na een...

Auto belandt op vangrail bij aanrijding op A20 bij Moordrecht

MOORDRECHT – Op de A20 bij Moordrecht zijn zondagmiddag kort na 13:00 uur een personenauto en een bestelwagen...

Politiehelikopter en brandweer ingezet voor grootschalige zoekactie naar vermist persoon in Nieuwerkerk aan den IJssel

Nieuwerkerk aan den IJssel - De brandweer en politie hebben woensdagavond een geruime tijd gezocht naar een vermist...

Brandweer blust schoorsteenbrand Vrijheidslaan Nieuwerkerk aan den IJssel

Nieuwerkerk aan den IJssel - Zondagochtend 2 februari rond 11.00 uur is er brand uitgebroken in de schoorsteen...