LandelijkNoord-HollandDronken vrouw belt 13 keer onnodig 112 en wordt aangehouden Oisterwijk

Dronken vrouw belt 13 keer onnodig 112 en wordt aangehouden Oisterwijk

Oisterwijk – Op woensdag 14 januari werd een 45-jarige vrouw uit Oisterwijk aangehouden omdat zij veelvuldig zonder reden 112 had gebeld.

De vrouw was dinsdagmiddag al gewaarschuwd door agenten omdat zij veelvuldig zonder reden naar het alarmnummer belde. Rond middernacht kwamen er opnieuw 13 telefoontjes van de vrouw binnen op de meldkamer. De vrouw werd in haar woning aangehouden. De verdachte was onder invloed van alcohol. Zij werd ingesloten in een politiecel voor verhoor.

Alleen alarmmeldingen
De politie treedt altijd op tegen misbruik van het alarmnummer. Doordat de man langere tijd het alarmnummer bezet hield, liepen andere melders het risico later te woord te worden gestaan. Voor echte alarmmeldingen is dit ontoelaatbaar.

- Advertisement -

Bron : Politie.nl

Jeffrey Jacobs
Jeffrey Jacobs
Eigenaar/Oprichter Nieuws op Beeld