Man (22) gaat door het lint en slaat agent in gezicht tijdens verkeerscontrole Crooswijkseweg Rotterdam

Date:

Deel bericht:

Rotterdam – De politie heeft vrijdagavond een 22-jarige man aangehouden nadat hij een agent had mishandeld op de Crooswijkseweg. De Rotterdammer was met een groep naar een politiecontrole op de Crooswijkseweg gekomen en omsingelde een auto die was staande gehouden. 

De politie sommeerde de personen om weg te gaan, waarop één van hen de agent een klap in zijn gezicht gaf. De agent raakte gewond en moest naar het ziekenhuis. Ondertussen was er assistentie ter plaatse gevraagd en kon de man na zijn vluchtpoging met behulp van de politiehonden worden aangehouden.

- Advertisement -

De man zit vast en wordt mogelijk zware mishandeling ten laste gelegd. Waarom de groep naar de verkeerscontrole kwam is niet bekend.

- Advertisement -
Jeffrey Jacobs
Jeffrey Jacobs
Eigenaar/Oprichter Nieuws op Beeld

1 REACTIE

  1. Sorry maar waarom word er nooit gezegd dat die agenten iets gedaan hebben ookal zitten ze verkeerd wat hierbij ook het geval was gisteren voor de Turkse supermarkt. Die jongen stond er te wachten op iemand en bleef er staan waarop de agent hem telkensvroeg om weg te gaan waarbij die jongen antwoorde van nee, waarbij die agent hem aanviel en de jongen weer terug sloeg. Eigen schuld zeg ik dan maar tegen die agent, zoveel agenten die mensen zomaar aanvallen, dood schieten en of met geweld dood maken kijken hoe ze het vinden als een agent dat bij hem/haar eigen familie doet dat mag dan opeens niet.

    Maar de agent ligt in de ziekenhuis hij heeft rake klappen gekregen tegen de hoofd etc en omdat de agent eerst begon is de jongen op vrij voeten en hierbij onschuldig.

    Hou Op met geweld! Zo worden jullie alleen gehaten en maken jullie alle andere agenten zwart want er zijn ook goeie agenten!

Reacties zijn gesloten.

spot_img

Gerelateerd

Vrouw (63) overleden na misdrijf in woning- verdachte (31) aangehouden door politie

Op woensdag 16 april is een 63-jarige vrouw dood aangetroffen in haar woning aan de Molenstraat in Hellevoetsluis....

Drukbezochte laatste eer aan Leo Beenhakker De Kuip Rotterdam

Feyenoordsupporters hebben woensdagmiddag om 16.00 uur hun laatste eer bewezen aan de sinds donderdag 10 april overleden Leo...

Vijf auto’s in brand op Soerweg na eerdere autobrand in Rotterdam

In de nacht van dinsdag op woensdag zijn rond 00.10 uur vijf geparkeerde voertuigen getroffen door brand aan...

Auto uitgebrand na vermoedelijk brandstichting Kromme Zandweg Rotterdam

Op dinsdagavond rond 23.50 uur is een auto volledig uitgebrand op een parkeerplaats aan de Kromme Zandweg in...