Forse files na vrachtwagen met klapband A16 Brienenoordbrug Rotterdam

Date:

Deel bericht:

Rotterdam – Zaterdagochtend 8 april is er een flinke file ontstaan door een vrachtwagen met een klapband. Dit gebeurde op Brienenoordbrug in Rotterdam.

De vrachtwagen kreeg een klapband en kwam hierna tegen een vangrail tot stilstand. De vrachtwagen moest geborgen worden, dit nam veel tijd in beslag. Ook moest de vangrail gerepareerd worden, hiervoor was de rijstrook nog een enige tijd dicht.

- Advertisement -

De file ontstond op de A16 in de richting het Terbregseplein. Er werd geadviseerd om te rijden. Rond 13.45 uur werden alle rijbanen weer vrijgegeven.
[asmedia_gmaps lat=’51.9021456′ lng=’4.544252899999947′ zoom=’12’ height=’300px’ width=’100%’]

20170408152103.jpg

20170408152104.jpg

- Advertisement -
spot_img

Gerelateerd

Meerdere gewonden na noodstop tram Laan op Zuid Rotterdam

Rotterdam- Op de Laan op Zuid in Rotterdam heeft een tram onverwacht een noodstop moeten maken. Meerdere passagiers...

Brand in ventilator zorgt voor inzet brandweer Laan op Zuid Rotterdam

Tijdens een verbouwing in een Japans restaurant aan de Laan op Zuid in Rotterdam is brand ontstaan in...

Man gewond door steekpartij Heenvlietstraat Rotterdam

Rotterdam - Een man is maandagavond gewond geraakt bij een ruzie in een woning aan de Heenvlietstraat in...

Bewoner wordt door bezoek bedreigd met vuurwapen Boekenrode Rotterdam

Rotterdam - Een bewoner van de Boekenrode in Rotterdam is maandagavond slachtoffer geworden van een overval. De man...