Vier personen gered bij een brand aan de Baan in Schiedam

Date:

Deel bericht:

SCHIEDAM – Zaterdagochtend 3 februari zijn vier personen gered bij een brand in een portiekwoning aan de Baan in Schiedam.

De vier personen zijn met behulp van een hoogwerker uit de woning gehaald. Het ambulancepersoneel heeft meerdere personen nagekeken. Eén persoon is naar het ziekenhuis gebracht, dit in verband met rookinhalatie.

- Advertisement -

De brandweer heeft de brand geblust. De brand is vermoedelijk ontstaan in de keuken van de woning. De woning raakte zwaar beschadigd bij de brand.

- Advertisement -
spot_img

Gerelateerd

Explosie bij voordeur van woning Maasdamsestraat Schiedam

Schiedam - Bij een woning in de Maasdamsestraat in Schiedam is afgelopen nacht iets voor 03.00 uur een...

Agressieve slachtoffers met handboeien om in ambulance afgevoerd na ongeluk Havenstraat Schiedam

Schiedam - De politie heeft na een zware aanrijding op de Havenstraat in Schiedam met twee ambulances mee...

Man gewond na schietpartij Maasboulevard Schiedam

Schiedam - Een man is afgelopen nacht rond half één gewond geraakt door een schietpartij op de Maasboulevard...

Drugslab gevonden in appartement Burgemeester van Haarenlaan Schiedam

Schiedam - In een appartement aan de Burgemeester van Haarenlaan in Schiedam is donderdag aan het eind van...