Twee verdachten overval Blokker Grote Marktstraat Den Haag aangehouden na tips

Date:

Deel bericht:

Den Haag – Politieagenten hielden maandagochtend 12 maart twee mannen aan voor een overval op de Blokker in de Grote Marktstraat in Den Haag. De overval vond plaats op woensdag 27 december 2017.

 

- Advertisement -

Het onderzoek van de districtsrecherche Den Haag Centrum leidde naar twee Hagenaars van 21 en 24 jaar. De twee verdachten zijn in verzekering gesteld voor nader verhoor en worden donderdag voorgeleid voor de rechter-commissaris. Tijdens de overval vorig jaar december werd een medewerker van de Blokker gedwongen de kluis te openen. De overvallers gingen er vervolgens met een geldbedrag vandoor. Het onderzoek loopt en de politie sluit meerdere aanhoudingen niet uit.

Vorige week vroeg de politie aandacht voor deze overval in het landelijke opsporingsprogramma Opsporing Verzocht en in het regionale opsporingsprogramma Team West. Na deze uitzendingen kwamen er diverse bruikbare tips binnen.

- Advertisement -
spot_img

Gerelateerd

Politiehelikopter gehinderd door laser: Man (18) aangehouden

Den Haag - Afgelopen zondagavond was een politiehelikopter bezig met zoeking boven Den Haag, totdat de piloot werd...

Geweten knaagt aan man, winkeldief bekent fatale duw in gracht

Den Haag - De verdrinking van een 51-jarige man in Den Haag in 2023 blijkt toch een misdrijf....

Omgeving rond Afghaanse ambassade langdurig afgezet na dreiging

Den Haag - Dinsdag 14 januari zijn meerdere straten rondom de Afghaanse ambassade in Den Haag afgezet geweest,...

‘700 aanhoudingen’ in Den Haag bij blokkades door actiegroep Extinction Rebellion

Den Haag - Zaterdag 11 januari zijn bij verschillende blokkades van Extinction Rebellion op en rond de Utrechtsebaan...