BinnenlandLandelijkPersoon zwaargewond na aanrijding met auto weginspecteur Rijkswaterstaat A29 Klaaswaal

Persoon zwaargewond na aanrijding met auto weginspecteur Rijkswaterstaat A29 Klaaswaal

Klaaswaal – Een automobilist is in de nacht van zondag op maandag zwaargewond geraakt na een aanrijding met een auto van een weginspecteur op de A29 bij Klaaswaal. De bestuurder zag de auto met zwaailichten aan over het hoofd en reed vol in de flank van de auto. Door de schade kwam de bestuurder bekneld te zitten.

De brandweer moest eraan te pas komen om het slachtoffer uit de auto te halen. Daarna is deze met spoed naar het ziekenhuis gebracht. De ernst van zijn of haar verwondingen kan niet bekend.

Hoe het ongeval heeft kunnen gebeuren wordt onderzocht. De weginspecteur raakte niet gewond. Deze zat niet in de auto. Zijn wagen stond een eerder ongeval te beveiligen.

- Advertisement -

Jeffrey Jacobs
Jeffrey Jacobs
Eigenaar/Oprichter Nieuws op Beeld