woensdag, april 21, 2021
11.2 C
Rotterdam
woensdag 21 april 2021

Politie houdt Rotterdammer en Pool aan na gijzeling in woning Zutphen

Zutphen – De politie heeft zondagmiddag met succes een gijzeling in een woning  kunnen beëindigen. Daarbij is een vrouw bevrijd en zijn twee mannen een 24-jarige Rotterdammer en een 25-jarige Poolse man aangehouden. Agenten dachten dat de mannen vuurwapens bij zich zouden hebben dus gingen met getrokken wapens naar binnen. In de woning werd de Poolse man aangetroffen en buiten iets verderop kon de Rotterdammer worden aangehouden. In het huis zijn twee vuurwapens aangetroffen.

De vrouw werd tegen haar zin vastgehouden in de woning, agenten vonden haar in de woning met een hoofdwond. Ze is met een ambulance naar het ziekenhuis gebracht. De NOS schrijft dat de Poolse man volgens buurtbewoners de bewoner van het huis is, hij zou daar wonen met twee kinderen zonder partner. De politie geeft aan nog geen verdere mededelingen te kunnen doen.

View this post on Instagram

GIJZELING WONING // Vanmorgen kwam er een melding binnen van een gijzelingssituatie die plaats zou vinden in een woning in de wijk. De situatie was complex o.a. omdat er over een vuurwapen werd gesproken. Enige tijd later hielden collega's van ons team met getrokken #vuurwapen een 24 jarige man uit Rotterdam aan. De #aanhouding vond plaats op de Jan Vermeerstraat. (Foto 1) Tijdens deze aanhouding stonden er al collega's bij een huis aan de Donker Curtiusstraat. In samenwerking met het #arrestatieteam werd in de woning een 25 jarige Pool aangehouden. (Foto 2) Naast de aanhouding konden wij een vrouw bevrijden die in de woning werd vastgehouden door de verdachten. De vrouw bleek gewond en moest behandeld worden door de #ambulance. (Foto 3 – let op: Eén van de ambulancemedewerkers is oud wijkagent Jeroen!😉) Tijdens deze hele actie werden 2 vuurwapens aangetroffen die natuurlijk in beslag zijn genomen. We zijn blij dat de vrouw vrij is, dat de verdachten vast zitten en dat de vuurwapens van de straat zijn. Trots op ons team!!🙌💪 #gijzeling #zutphen #waterkwartier #zondag #vroegedienst #politie #police #instacop #wijkagent #strijders #dsi #samensterk

A post shared by Marien en Hedy (@politie_waterkwartier_zutphen) on

 

Related Articles

Man (39) ernstig gewond door schietpartij Houdringeweg Rotterdam

0
Rotterdam - De man die dinsdagavond 20 april ernstig gewond raakte door een geweldsincident in...

Zoon (27) verdachte van doden vader (62) in woning Oosterse Tuin Rotterdam

0
Rotterdam - Justitie houdt de 27-jarige Brayon M. verantwoordelijk voor de dood van zijn vader...

Jongen (16) uit Heerjansdam kwam om het leven door kogel Rietgors Barendrecht

0
Barendrecht - De 16-jarige jongen uit Heerjansdam die afgelopen weekend om het leven kwam na...

Laatste Nieuws

Partner Content Dagblad010

Droog en vrij zonnig op Koningsdag, prima terrasweer erna

Droog en vrij zonnig op Koningsdag, prima terrasweer erna [...]

Politie lost waarschuwingsschot in Crooswijk bij arrestatie

Politie lost waarschuwingsschot in Crooswijk bij arrestatie [...]

'Invallen na onderzoek malafide verhuurbedrijf in Rhoon'

'Invallen na onderzoek malafide verhuurbedrijf in Rhoon' [...]

440 kilo cocaïne onderschept in haven Rotterdam

440 kilo cocaïne onderschept in haven Rotterdam [...]

Directeur Franciscus Gasthuis: dit komt onverantwoord over

Directeur Franciscus Gasthuis: dit komt onverantwoord over [...]

Stay Connected

9,380FansLike
640VolgersVolg
7,968VolgersVolg