Politiehelikopter ingezet voor zoektocht naar gevlucht persoon uit taxi A20 Nieuwerkerk aan den IJssel

Date:

Deel bericht:

Nieuwerkerk aan den IJssel – De politie heeft dinsdagavond een geruime tijd boven Nieuwerkerk en Capelle aan den IJssel gezocht naar een persoon. De persoon zou volgens getuigen uit een taxi zijn gesprongen bij het tankstation langs de A20.

De persoon moest blijkbaar gevonden worden, want een speurhond is ingezet en een politiehelikopter heeft een flinke tijd van bovenaf gezocht.

- Advertisement -

Het is nog onbekend waarom er zo intensief gezocht is. Een woordvoerder van de politie Den Haag wilde niet meer kwijt dan dat het ging om verdachte omstandigheden. Getuigen meldden aan ons dat het zou gaan om een jonger persoon die geen Nederlands sprak.

- Advertisement -
Jeffrey Jacobs
Jeffrey Jacobs
Eigenaar/Oprichter Nieuws op Beeld
spot_img

Gerelateerd

Politie houdt persoon aan bij uithuiszetting Maasdal Capelle aan den IJssel

Capelle aan den IJssel - Op de Maasdal in Capelle aan den IJssel heeft de politie maandagmorgen één...

Treinverkeer gestremd tussen Rotterdam en Gouda

Nieuwerkerk aan den IJssel - Tussen Rotterdam Noord en Gouda rijden op dit moment geen treinen na een...

Auto belandt op vangrail bij aanrijding op A20 bij Moordrecht

MOORDRECHT – Op de A20 bij Moordrecht zijn zondagmiddag kort na 13:00 uur een personenauto en een bestelwagen...

Melding steekpartij blijkt ruzie in relationele sfeer Wilgenhoek Capelle aan den IJssel

Capelle aan den IJssel - In een woning aan de Wilgenhoek in Capelle aan den IJssel heeft vrijdagmiddag...