Explosie bij woning 1e Schansstraat Rotterdam

Date:

Deel bericht:

Rotterdam – Opnieuw heeft er afgelopen nacht een explosie plaatsgevonden in Rotterdam. Rond 04.00 uur werd in de 1e Schansstraat in Rotterdam-Delfshaven een explosief bij de voordeur van een woning geplaatst en tot ontploffing gebracht. Hierdoor ontstond er flink wat schade.

De bewoners waren op het moment van de ontploffing thuis, maar raakten niet gewond. Wel werd de brandweer gebeld vanwege de rookontwikkeling. Gelukkig blijkt er slechts sprake te zijn van een deur die iets ontzet is, en zijn er wat ramen gesneuveld.

- Advertisement -

De politie heeft eerst onderzoek verricht om te kijken of er nog gevaar was voor de omgeving, daarvan bleek geen sprake te zijn. Hierna heeft de Forensische Opsporing sporen veiliggesteld.

In Rotterdam hebben inmiddels 54 aanslagen op woningen of bedrijfspanden plaatsgevonden. Volgens Aboutaleb komt dit door de succesvolle aanpak bij het onderscheppen van de drugs in de havens.

 

- Advertisement -
Jeffrey Jacobs
Jeffrey Jacobs
Eigenaar/Oprichter Nieuws op Beeld

Gerelateerd

Hotel ontruimd na brand op dakterras aan de Wilhelminakade in Rotterdam

Rotterdam - Zondagochtend vroeg brak er brand uit bij het Room Mate Hotel Bruno aan de Wilhelminakade in...

Uitslaande brand woning Ackersdijkstraat Rotterdam

Rotterdam - In een woning aan de Ackersdijkstraat in Rotterdam heeft afgelopen nacht een uitslaande brand gewoed. De...

Man gewond na steekpartij op parkeerplaats Georges Rouaulthof Rotterdam

Rotterdam - Een man is zaterdagmorgen rond 05.10 uur gewond geraakt door een steekpartij op een parkeerplaats van...

Felle brand in woning Dirk Danestraat Rotterdam vermoedelijk aangestoken

Rotterdam - In een woning aan de Dirk Danestraat in Rotterdam-West heeft donderdagmiddag rond 17.30 uur een flinke...