Haaglanden NoordLeidschendamKind (4) gered na val in water zwembad De Fluit Leidschendam tijdens...

Kind (4) gered na val in water zwembad De Fluit Leidschendam tijdens opa en oma dag

Leidschendam – Een 4-jarige kind is zondagmiddag tijdens een bezoek aan het zwembad De Fluit in Leidschendam in het water gevallen. Het slachtoffertje is met spoed naar het ziekenhuis overgebracht.

Wat er precies is gebeurd, is niet bekend. Volgens Regio15 was er een ‘opa en oma zwemmiddag’ in het zwembad. Op een onopgemerkt moment is het jonge kind in het water beland of gevallen.

Het kind werd bewusteloos uit het water gehaald, maar ademde nog wel. Uiteindelijk is deze met spoed naar het ziekenhuis vervoerd. Een traumahelikopter landde naast het zwembad om assistentie te verlenen. Volgens de politie zou het kind buiten levensgevaar zijn.

- Advertisement -

De politie doet onderzoek naar de toedracht van het incident. Het zwembadpersoneel en bezoekers die het hebben meegemaakt krijgen slachtofferhulp aangeboden.

 

 

Jeffrey Jacobs
Jeffrey Jacobs
Eigenaar/Oprichter Nieuws op Beeld