BMW van 165.000 euro te Water Abram van Rijckevorselweg Nieuwerkerk aan den IJssel

Date:

Deel bericht:

Nieuwerkerk aan den IJssel – Op de Abram van Rijckevorselweg is een bestuurder met zijn auto in het water geraakt. Het incident betrof een BMW ter waarde van ongeveer 165.000 euro, die door het ongeluk total loss kan worden verklaard.

Hulpdiensten werden massaal gealarmeerd en snel ter plaatse gestuurd. Gelukkig kon de bestuurder zonder letsel uit zijn voertuig stappen. Deze hield er slechts een nat pak aan over.

- Advertisement -

Een takelwagen is opgeroepen om de auto uit het water te hijsen. De oorzaak van het incident is nog onbekend en wordt door de politie onderzocht. Vermoedelijk is de bestuurder rechtdoor gereden op de rotonde.

- Advertisement -
spot_img

Gerelateerd

Auto belandt op vangrail bij aanrijding op A20 bij Moordrecht

MOORDRECHT – Op de A20 bij Moordrecht zijn zondagmiddag kort na 13:00 uur een personenauto en een bestelwagen...

Politiehelikopter en brandweer ingezet voor grootschalige zoekactie naar vermist persoon in Nieuwerkerk aan den IJssel

Nieuwerkerk aan den IJssel - De brandweer en politie hebben woensdagavond een geruime tijd gezocht naar een vermist...

Brandweer blust schoorsteenbrand Vrijheidslaan Nieuwerkerk aan den IJssel

Nieuwerkerk aan den IJssel - Zondagochtend 2 februari rond 11.00 uur is er brand uitgebroken in de schoorsteen...

Auto botst tegen vangrail A20 Nieuwerkerk aan den IJssel

Nieuwerkerk aan den IJssel - Zondagmiddag 2 februari rond 13.16 uur heeft er op de A20 ter hoogte...