Mogelijke brand in supermarkt aan de Bosweg in Gouda

Date:

Deel bericht:

Gouda – Vanochtend rond 5 over 9 werd de brandweer gealarmeerd voor een vreemde lucht op straat aan de Bosweg in Gouda. Brandweer Gouda was snel op locatie en stelde onderzoek in na de vreemde lucht.

Al snel bleek deze te komen van een supermarkt welke op het moment zelf gesloten was. De brandweer moest zich een weg forceren door de ingang/deur van het pand.
En trof aldaar een winkel aan vol met rook, waarop men besloot de melding op te schalen naar winkelbrand.Extra eenheden waren snel op locatie, maar konden eigenlijk net zo snel weer retour, want het viel uiteindelijk allemaal mee.

- Advertisement -

Door nog onbekende redenen, was een koeling waarin eten klaar stond voor verkoop, niet meer koud maar heet geworden. Hierdoor ontstond dus de rook en moesten omliggende woningen tijdelijk worden ontruimd.

Echter bleek er van vuur/vlammen zover bekend geen sprake. Wel was er dus aardig wat rook. De elektronica van de koeling werd afgesloten en het pand werd geventileerd, waarna de rook en hitte al snel verdween. Hierop konden de brandweer-eenheden weer retour. Er vielen gelukkig geen gewonden en de schade bleef redelijk beperkt.

- Advertisement -
spot_img

Gerelateerd

Felle brand op plezierjacht in Jachthaven Capelle aan den IJssel

Capelle aan den IJssel - Maandagavond 21 april rond 19.23 uur is er brand uitgebroken in een pleziervaartuig...

Fatbiker gewond na aanrijding Zwaluwlaan Schiedam

Op de Zwaluwlaan in Schiedam is een persoon op een fatbike gewond geraakt nadat hij werd aangereden door...

Vrouw aangehouden na steekpartij in woning Schietbaanlaan Rotterdam

In een woning aan de Schietbaanlaan in Rotterdam is maandagochtend een man gewond geraakt aan zijn hand na...

Auto volledig uitgebrand na vermoedelijk brandstichting Voornsevliet Rotterdam

Een geparkeerde auto aan de Voornsevliet in Rotterdam is in de nacht van zondag op maandag 21 april...