Rotterdam – In de nacht van zaterdag op zondag 2 februari vond er een schietincident plaats in een partycentrum op de Galvanistraat in Rotterdam Delfshaven. Twee mannen raakten daarbij zwaargewond. Eén van hen, een 43-jarige man, is overleden. De politie zoekt getuigen en beelden van het incident.
Rond 4.00 uur ’s nachts wordt er geschoten en raken twee mannen gewond in een partycentrum in Rotterdam Delfshaven. Het gaat om een 24-jarige man uit Amsterdam en een 43-jarige man uit Hoorn. De 43-jarige man is in het ziekenhuis aan zijn verwoningen overleden. Het tweede slachtoffer is inmiddels aanspreekbaar.
Een andere man loopt na de schietpartij het partycentrum uit. Hij wordt vervolgens beschoten maar gelukkig raakte hierbij niemand gewond.
Agenten zijn direct een onderzoek begonnen. Sporen en beelden zijn veiliggesteld en vlak na het incident hielden agenten twee verdachten aan. Een 46-jarige man uit Rotterdam is na verhoor vrijgelaten. Hij is geen verdachte meer. Een 43-jarige man uit Amsterdam zit nog vast. Zijn rol wordt nog onderzocht.
Inmiddels is er een groot onderzoek gestart, een zogenaamd TGO (Team Grootschalig Opsporing). Zij kunnen jouw hulp in het onderzoek goed gebruiken.
Politie zoekt getuigen en beelden
Het rechercheteam is op zoek naar mensen en bezoekers die meer informatie hebben over het incident. Heb je iets gehoord of gezien? Neem dan contact met ons op via de gratis opsporingstiplijn 0800-6070 of onderstaand tipformulier. Dat kan ook anoniem via Meld Misdaad Anoniem (0800-7000) of Team Criminele Inlichtingen (088-661 77 31).
Tijdens het feest waren er bezoekers die filmpjes hebben gemaakt. Ook met hen komt het team graag in contact. Heb jij tijdens het feest filmpjes gemaakt van het incident? Of heb jij andere video’s of foto’s van het feest zelf? Ook dan komt het team graag met jou in contact. Uploaden van beelden kan via onderstaand formulier.