Op de Pegasusweg in Rotterdam heeft voor de derde keer in een week tijd een explosie plaatsgevonden bij een flatgebouw. De handgranaat kwam tegen de gevel tot ontploffing en richtte grote schade aan.
Diverse ruiten rondom de entree van de flat zijn door fragmenten van de granaat gesprongen. Ook raakten vier aan de overkant van de straat geparkeerde auto’s flink beschadigd. Daarvan zijn de ramen gesprongen en zijn kleine deukjes ontstaan. De politie heeft ter plaatse onderzoek gedaan naar de explosie en sporen veiliggesteld, waaronder de handgreep van de granaat.
Een week en een nacht eerder vonden ook explosies plaats bij de entree van het flatgebouw. Er werd toen met graffiti “war” op de grond geschreven. De politie onderzoekt tegen wie de acties gericht zijn.
Klik hier om meer foto’s te bekijken.
