Arrestatieteam overmeestert man op hoogte Maashaven Zuidzijde Rotterdam

Een man zorgde vanavond voor een grote inzet van hulpdiensten aan de Maashaven Zuidzijde in Rotterdam nadat hij in een oude graanzuiger was geklommen. Onder meer een arrestatieteam kwam ter plaatse en haalde de man uiteindelijk naar beneden.

Naast het arrestatieteam werden ook politie, brandweer en ambulancepersoneel ingezet. Agenten probeerden vanaf een boot contact te krijgen met de man. Toen het arrestatieteam naar boven klom sommeerde de man hen terug naar beneden te gaan, waarna hij snel werd overmeesterd. Vermoedelijk was sprake van onbegrepen gedrag.

Met een autoladder is de man vervolgens naar beneden gehaald. Ambulancepersoneel heeft hem nagekeken en passende zorg zal worden geregeld. De inzet duurde ruim een uur. Tijdens het incident werd de Maashaven Zuidzijde gedeeltelijk afgesloten zodat hulpdiensten veilig konden werken.

Klik hier om meer foto’s te bekijken.