Op de A15 bij Ridderkerk is een auto op de hoofdrijbaan stilgevallen. Een bedrijfsvoertuig met signalering heeft geprobeerd de auto te beveiligen. Een derde auto zag het pechgeval te laat en botste op het bedrijfsvoertuig.
Het incident gebeurde ter hoogte van de splitsing hoofdrijbaan A15 richting Europoort en de parallelrijbaan richting Ridderkerk en Barendrecht. Een ambulance kwam ter plaatse maar niemand hoefde naar het ziekenhuis vervoerd te worden.
Als gevolg van het ongeval ontstond veel schade aan de achteropkomende auto en de bedrijfsbus. Ook de auto die met pech stond, werd licht geraakt. De hoofdrijbaan is volledig dicht.
Een berger is ter plaatse om de beschadigde voertuigen te bergen. Nadat het wegdek schoongeveegd is, kan de weg worden vrijgegeven.
Klik hier om meer foto’s te bekijken.
