Bij een steekpartij op de Beijerlandselaan in Rotterdam zijn twee personen gewond geraakt. Eén slachtoffer raakte zwaargewond en is met spoed overgebracht naar het ziekenhuis. Een tweede slachtoffer raakte lichtgewond en is ter plaatse behandeld.
De slachtoffers werden aangetroffen in de Brabantsestraat. Mogelijk zijn zij na de steekpartij hiernaartoe gevlucht om in afwachting van medische hulp een veilige plek te zoeken. Vanwege de ernst van de verwondingen werd ook het Mobiel Medisch Team (MMT) opgeroepen. Het zwaargewonde slachtoffer is onder begeleiding van de MMT-arts met spoed naar het Erasmus MC vervoerd.
De politie is een uitgebreid onderzoek gestart naar de toedracht van de steekpartij. Hiervoor is een groot gebied rondom de Beijerlandselaan, Beijerlandsestraat en Slaghekstraat afgezet. Het is nog niet bekend wat de aanleiding voor het steekincident is geweest.
Klik hier om meer foto’s te bekijken.
