Langs de Abram van Rijckevorselweg in Capelle aan den IJssel is een voertuig te water geraakt. De auto kwam in de sloot terecht door vermoedelijk een storing in de rij-assistentie, waardoor het voertuig plotseling scherp naar rechts stuurde. De bestuurder kwam hierdoor in de berm terecht en reed vervolgens het water in.
De bestuurder kon zelf uit het voertuig komen en stond al op de kant voordat de hulpdiensten arriveerden. De man is voor controle per ambulance naar het ziekenhuis vervoerd. Veel hulpdiensten kwamen ter plaatse, waaronder een duikteam, een ambulance en meerdere politie-eenheden.
De bergers waren geruime tijd bezig om het voertuig, dat bijna volledig onder water lag, uit de sloot te halen. Tijdens de bergingswerkzaamheden werd de weg in beide richtingen afgesloten.
Klik hier om meer foto’s te bekijken.
