In winkelcentrum Hof van Spaland in Schiedam heeft een overval plaatsgevonden op een juwelier. Tijdens de overval zijn meerdere vitrines kapot geslagen waarna de overvallers op de vlucht sloegen.
De juwelier werd kort na openingstijd overvallen door drie personen. Zij sloegen meerdere vitrines kapot en gingen met onbekende buit op de vlucht. Alerte omstanders grepen in en wisten twee overvallers te overmeesteren. Beide personen zijn door politieagenten naar het bureau gebracht.
De derde overvaller wist te ontkomen en stapte volgens de politie in een wit busje. Het zou gaan om een man in donkere kleding met een opvallende tas. Getuigen wordt gevraagd contact op te nemen met de politie. Zover bekend raakte niemand gewond. In de juwelier heeft de forensische opsporing onderzoek verricht.
Klik hier om meer foto’s te bekijken.
