Automobilist gereanimeerd na auto te water Merwehaven Rotterdam

In de Merwehaven in Rotterdam is een voertuig door een onbekende oorzaak te water geraakt. De bestuurder wist zelf uit het voertuig te komen, maar moest na de redding worden gereanimeerd.

De bestuurder bevond zich nog in het water toen de brandweer arriveerde. Brandweerlieden hebben het slachtoffer uit het water gehaald en veilig op de kant gebracht. Hulpdiensten kwamen met spoed ter plaatse en startten direct met medische hulpverlening.

Het slachtoffer is op de kant gereanimeerd en daarna met spoed naar het ziekenhuis vervoerd. De brandweer heeft vervolgens een zoekslag uitgevoerd in en rondom het voertuig om uit te sluiten dat zich nog andere personen in of bij de auto bevonden. Daarbij is vastgesteld dat geen andere inzittenden aanwezig waren. Het voertuig ligt nog in het water en wordt op een later moment geborgen. Hoe het voertuig te water heeft kunnen raken is niet bekend.

Klik hier om meer foto’s te bekijken.