Bij een ernstig verkeersongeval op de A20 ter hoogte van Vlaardingen zijn een vrachtwagen en drie personenauto’s betrokken geraakt. Eén van de slachtoffers moest door de brandweer bevrijd worden. Drie gewonden zijn naar het ziekenhuis vervoerd.
De betrokken auto’s liepen veel schade op. De brandweer moest de zijkant van een voertuig verwijderen om de bestuurder uit de auto te kunnen bevrijden. Vanwege de ernst van het ongeval kwamen vier ambulances en het Mobiel Medisch Team (MMT) ter plaatse om medische hulp te verlenen. Over de toestand van de betrokkenen is nog niets bekend.
De A20 werd vanaf het Kethelplein in de richting van Maassluis volledig afgesloten voor het verkeer. Het wegdek lag bezaaid met brokstukken van de betrokken voertuigen. De politie doet onderzoek naar de toedracht van het ongeval.
Klik hier om meer foto’s te bekijken.
