Haaglanden NoordDen HaagOpbouw Coronadorp voor daklozen bij ADO-stadion begonnen (video)

Opbouw Coronadorp voor daklozen bij ADO-stadion begonnen (video)

Den Haag – Donderdag 14 mei is de bouw begonnen voor het zogenaamde ‘Coronadorp’ voor dak- en thuislozen op het parkeerterrein bij ADO Den Haag. Het dorp is bedoeld voor mensen zonder huis die ziekteverschijnselen hebben, maar geen huis hebben om uit te zieken.

21 april werd bekend gemaakt dat er vijftig ‘portocabins’ geplaatst zouden worden op het parkeerterrein van het Kyocera-stadion, het thuis van ADO Den Haag. In eerste instantie zouden de cabines al eerder komen, maar deze moesten eerst worden geprepareerd in Duitsland.


Lees ook: Parkeerterrein ADO-stadion wordt Corona-zorglocatie voor dak- en thuislozen

- Advertisement -

Het dorp is een initiatief van DoneerEenDorp in samenwerking met ADO Den Haag. Op deze wijze kan een kwetsbare groep worden opgevangen en kan verdere besmetting worden voorkomen. De klok rond wordt er dan gezorgd voor professionele zorg, hulp en begeleiding.