HeadlinesKoning Willem-Alexander bezoekt rampplek treinongeluk Voorschoten

Koning Willem-Alexander bezoekt rampplek treinongeluk Voorschoten

Koning Willem-Alexander heeft een bezoek gebracht aan de plek van het vreselijke treinongeluk deze morgen. Hij sprak met journalisten en sprak lovende worden uit richting de hulpverleners.

De koning was gekleed in een oranje hesje van ProRail en veiligheidsschoenen toen hij het spoor opging. De koning aanschouwde onder andere de bouwkraan en de verongelukte treinen op het spoor. Hij snapt dat er veel vragen zijn hoe dit heeft kunnen gebeuren. In een calamiteitencontainer praatte hij korte tijd met de burgemeester van Voorschoten en hulpverleners.

De koning bezocht ook enkele omwonenden in de buurt, die sprak hij nadat ze slachtoffer in huis hadden opgevangen. Eerder uitte de koning al zijn medeleven richting de nabestaanden en de slachtoffers van het ongeluk. “Je bent gewoon sprakeloos als je dit ziet, het had veel erger kunnen aflopen.” vertelde de koning tijdens zijn bezoek.

- Advertisement -
Jeffrey Jacobs
Jeffrey Jacobs
Eigenaar/Oprichter Nieuws op Beeld