Rotterdam-RijnmondRotterdamDerde verdachte aangehouden voor dodelijke schietpartijen Erasmus Mc en Heiman Dullaertplein Rotterdam

Derde verdachte aangehouden voor dodelijke schietpartijen Erasmus Mc en Heiman Dullaertplein Rotterdam

Rotterdam – De politie heeft vandaag een derde verdachte aangehouden in het onderzoek naar de dodelijke schietpartijen in Rotterdam op het Heiman Dullaertplein en het Erasmus MC op 28 september. Het gaat om een 29-jarige man uit Den Haag.

De politie is hem op het spoor gekomen in het onderzoek naar de herkomst van de wapens. De Hagenaar is gearresteerd voor verboden wapenbezit. Het rechercheteam onder leiding van het Openbaar Ministerie in Rotterdam gaat volop door met het onderzoek. Om die reden kunnen geen verdere mededelingen gedaan worden op dit moment.

Lees ook: Man (32) schiet mensen dood in Rotterdamse woning en pleegt aanslag in Erasmus MC met meerdere gewonden