Home Blog

Gewonden bij ongeval Spijkenisserbrug Groene Kruisweg Spijkenisse

0

Bij een ongeval op de Spijkenisserbrug in Spijkenisse zijn donderdagmiddag twee personen gewond geraakt. Aan de kant van Hoogvliet ontstond een flinke file.

Het ongeluk gebeurde na een opstopping in het verkeer. Twee auto’s botsten op elkaar, waarbij beide slachtoffers in één voertuig zaten. Deze auto raakte zwaar beschadigd en is door een berger afgevoerd. De andere auto liep ook schade op, maar kon op eigen kracht verder rijden.

Klik hier om meer foto’s te bekijken.

Felle brand in bouwkeet Govert van Wijnkade Maassluis

0

Aan de Govert van Wijnkade in Maassluis heeft brand gewoed in een bouwkeet. De brand was korte tijd uitslaand, maar de brandweer had het vuur snel onder controle.

Om de brand goed te kunnen bestrijden, heeft de brandweer sloopwerkzaamheden uitgevoerd. Bij de brand kwam korte tijd veel rook vrij. De bouwkeet, die op een parkeerplaats in de haven stond, kan als verloren worden beschouwd. De oorzaak van de brand is nog onbekend.

Klik hier om meer foto’s te bekijken.

Veel rook na brand bij slooppand Pijperstraat Rotterdam

0

Op de Pijperstraat in Rotterdam is een grote brand uitgebroken bij werkzaamheden aan een pand. De brand ontstond vermoedelijk tijdens slijpwerkzaamheden. Tegen het pand lag sloopafval, waaronder hout, dat in brand vloog.

De brand sloeg vervolgens over naar het pand. Kozijnen zijn zwartgeblakerd. De brandweer schaalde op naar grote brand om meer water ter plaatse te krijgen. Mogelijk is sprake van een gasbrand; de nutsbeheerder is onderweg.

Klik hier om meer foto’s te bekijken.

Bestelbus op zijn kant na aanrijding Spinozaweg Rotterdam

0

Op de kruising van de Spinozaweg en Pascalweg in Rotterdam heeft een aanrijding plaatsgevonden tussen een auto en een bestelbus. De bestelbus kwam hierbij op zijn kant terecht.

De bestuurder van de Caddy raakte gewond en is naar het ziekenhuis gebracht. De overige inzittenden kwamen met de schrik vrij. Door de aanrijding was de Pascalweg tijdelijk in één rijrichting afgesloten. Beide voertuigen zijn door een berger afgevoerd.

Klik hier om meer foto’s te bekijken.

Verdachte aangehouden na schietpartij op terras eetgelegenheid Gooilandsingel Rotterdam

0

Op de Gooilandsingel in Rotterdam is op een terras geschoten richting een persoon. Deze vluchtte en raakte niet gewond.

Volgens getuigen zouden meerdere schoten zijn gelost. Agenten vonden op het terras één huls, die met een pylon is afgedekt. Om te zoeken naar meer hulzen zette de politie een speurhond in. Daarnaast zijn andere sporen aangetroffen en veiliggesteld. Politieagenten waren in groten getale aanwezig op het terras en in de omgeving. Boven het Zuidplein cirkelde enige tijd een helikopter.

Door de snelle inzet van de politie kon een verdachte worden aangehouden. Bij deze persoon werd een vuurwapen aangetroffen. De aanleiding voor de schietpartij is nog onbekend. De politie doet onderzoek en spreekt met bezoekers van het café waar het incident plaatsvond.

Klik hier om meer foto’s te bekijken.

Huls aangetroffen na schietpartij op perron van metrostation Bijdorpplein Schiedam

0

Op het perron van metrostation Nieuwland aan het Blijdorpplein in Schiedam is geschoten. Het station is na de schietpartij afgezet voor onderzoek.

Meerdere agenten kwamen ter plaatse na een melding van een schietpartij op het perron. Zij vonden één huls, die is veiliggesteld. Omdat niet duidelijk was of er meer sporen lagen, werd een speurhond ingezet om het gebied te doorzoeken.

Direct na het incident zouden meerdere verdachten in onbekende richting zijn gevlucht. De politie is bezig met een zoektocht naar de betrokkenen. Voor zover bekend zijn geen gewonden gevallen.

Klik hier om meer foto’s te bekijken.

Achtervolging eindigt met veel schade na crash A20 Rotterdam

0

Op de A20 bij de afrit naar Schieplein in Rotterdam is een achtervolging geëindigd. De achtervolging startte vanaf de Willemsbrug en eindigde met een crash waarbij meerdere voertuigen schade opliepen. De verdachte is door de politie aangehouden.

Agenten wilden bij de Willemsbrug het voertuig met Duits kenteken controleren. Na het geven van een stopteken ging de bestuurder er met hoge snelheid vandoor. Er ontstond een achtervolging waarbij meerdere politie-eenheden werden ingezet.

Op de A20 bij afrit 14 ging het mis. De vluchtende bestuurder probeerde tussen stilstaande auto’s door te rijden, maar botste daarbij op meerdere voertuigen die wachtten voor een rood verkeerslicht. Een motorrijder die vooraan stond, werd van achteren aangereden. De auto kwam door alle botsingen tot stilstand. Agenten grepen direct in en konden de bestuurder aanhouden.

Waarom de bestuurder op de vlucht sloeg, is nog onbekend. De afrit werd tijdelijk afgesloten voor onderzoek. Voor zover bekend raakte niemand gewond.

Klik hier om meer foto’s te bekijken.

Auto over de kop na aanrijding N209 Bleiswijk

0

Op de N209 bij Bleiswijk, net voorbij de Groenendalseweg, is een auto op zijn dak in de bosschages terechtgekomen. Bij het ongeval waren meerdere voertuigen betrokken.

Het is nog onduidelijk of bij het ongeval gewonden zijn gevallen. Een ambulance staat standby. De brandweer kwam ter plaatse omdat mogelijk sprake was van brand, maar dat bleek niet het geval te zijn. De weg is in beide richtingen afgesloten, verkeer kan via de parallelweg passeren.

Een berger komt ter plaatse om de Audi RSQ 8, met een waarde van ruim 280.000 euro, af te slepen.

Klik hier om meer foto’s te bekijken.

Zwaargewonde bij steekpartij in woning Reviusrondeel Capelle aan den IJssel

0

Op het Reviusrondeel in Capelle aan den IJssel is een zwaargewonde gevallen bij een steekpartij in een woning. Kort na het incident heeft de politie één verdachte aangehouden.

Meerdere politie-eenheden kwamen samen met een ambulance ter plaatse. Het slachtoffer werd vanwege de ernst van de verwondingen direct in het portiek behandeld en vervolgens met spoed naar het ziekenhuis vervoerd. Het Mobiel Medisch Team kwam per auto ter plaatse. Onderweg naar het ziekenhuis is een opstappunt afgesproken waar het team in de ambulance kon instappen. 

Aan de achterzijde van de flat heeft de politie een mes aangetroffen. Dit is veiliggesteld voor onderzoek. Wat de aanleiding van de steekpartij was, is nog onbekend. De politie heeft een onderzoek ingesteld.

Klik hier om meer foto’s te bekijken.

Terpentinelucht zorgt voor lange inzet brandweer Reigerplein Spijkenisse

0

Op het Reigerplein in Spijkenisse hing een sterke terpentinelucht die door meerdere omwonenden werd geroken. De stankoverlast was zo hevig dat de brandweer werd ingeschakeld.

Met meetapparatuur controleerden brandweerlieden woningen en putten. In verschillende huizen werden verhoogde waarden gemeten, met de hoogste concentraties rond de putten. Bij één put sloeg de meter zelfs direct maximaal uit. Een woning waar nieuwe bewoners aan het klussen waren, werd als mogelijke oorzaak onderzocht, maar in dat huis werd geen lucht waargenomen.

De brandweer, politie en gemeente maakten samen een plan van aanpak. Bewoners moesten twintig minuten doorspoelen, wat de situatie aanzienlijk verbeterde. De gemeente zette een grote afzuiginstallatie in om het riool te spoelen en het water af te zuigen. Hoe de terpentine in het riool terechtkwam, is nog onbekend.

Klik hier om meer foto’s te bekijken.

Bestuurder door brandweer bevrijd na aanrijding tegen boom Middelsluissedijk Westzijde Numansdorp

0

Op de Middelsluissedijk Westzijde in Numansdorp is een automobilist tegen een boom gereden. De 22-jarige bestuurder raakte gewond, maar is aanspreekbaar naar het ziekenhuis vervoerd. De voorruit van de auto is door de aanrijding volledig gebarsten.

De bestuurder moest door de brandweer bevrijdt worden uit zijn auto. Ook heeft de bestuurder een lantaarnpaal geraakt voor hij tegen de boom tot stilstand kwam.

Klik hier om meer foto’s te bekijken.

Trein en station ontruimd door rookontwikkeling bij Eurostar Blaak Rotterdam

0

Bij een Eurostartrein vanuit Parijs is rookontwikkeling waargenomen. De trein is op station Blaak stilgezet en ontruimd. Ook station Blaak is ontruimd. De hulpdiensten hebben opgeschaald naar zeer grote brand en GRIP 1.

Na een automatische brandmelding werd al snel opgeschaald naar brand. Meerdere eenheden van onder andere de brandweer zijn ter plaatse. Niet veel later werd opgeschaald naar grote brand, zeer grote brand en GRIP 1. Een groot deel van de opschaling heeft te maken met de ontruiming van het station en de trein. De rookontwikkeling is inmiddels gestopt. Eén persoon is door ambulancepersoneel nagekeken na het inademen van rook.

Treinverkeer is volledig stilgelegd. Daardoor rijden geen treinen tussen Rotterdam Centraal en Lombardijen. Mogelijk zijn ook voetbalfans de dupe van deze stremming: niet lang voor de brandmelding is de wedstrijd tussen Feyenoord en PSV in De Kuip geëindigd. Passagiers kunnen nu geen gebruik maken van de trein die bij station Rotterdam Stadion rijdt.

Later meer…

Klik hier om meer foto’s te bekijken.

Automobiliste rijdt lantaarnpaal uit de grond Hekelingseweg Hekelingen

0

Op de Hekelingseweg in Hekelingen is een automobiliste van de weg geraakt en heeft vervolgens een lantaarnpaal uit de grond gereden. De vrouw kwam met de schrik vrij.

De schade was aanzienlijk, zowel aan de lantaarnpaal als aan het voertuig. De auto kwam onderaan de dijk tot stilstand tegen een hekwerk van het waterschap en een naastgelegen woning. Beide liepen door de aanrijding schade op.

Het waterschap is op de hoogte gebracht van de ontstane schade en zal de afhandeling verder oppakken. Door het ongeval kwam ook een stroomkabel bloot te liggen, deze zal zo snel mogelijk veilig worden gesteld. Een bergingsbedrijf heeft het voertuig afgevoerd. De automobiliste werd ter plaatse opgevangen door familie.

Klik hier om meer foto’s te bekijken.

Tram ontspoord na aanrijding met auto Groene Hilledijk Rotterdam

0

Op de Groene Hilledijk in Rotterdam heeft een auto geprobeerd een trambaan over te steken. De auto is daarbij geschept door de tram. Ook een tweede auto raakte beschadigd. Niemand raakte gewond.

Volgens een getuige gaf de auto die af wilde slaan gas bij om voor de tram langs te kunnen schieten. Daarbij werd eerst de grijze auto aangereden. De zwarte auto kwam voor de tram terecht en werd toen aangereden.

De grijze auto liep schade op aan de linkerzijde. Door de aanrijding kwamen de voorbanden van de grijze auto naar elkaar toe te staan. De zwarte auto raakte zwaar beschadigd bij onder andere het linker voorportier. De tram liep eveneens schade op en ontspoorde. Een berger heeft beide auto’s weggesleept. De tram kon door een stukje achteruit te rijden terug in de rail gezet worden.

Klik hier om meer foto’s te bekijken.

Fietser en scooterrijder gewond na aanrijding op fietspad Oldegaarde Rotterdam

0

Op het fietspad van de Oldegaarde in Rotterdam zijn een fietser en een scooterrijder met elkaar in botsing gekomen. Beide raakten gewond en zijn naar het ziekenhuis gebracht, één van hen met spoed.

In afwachting van een tweede ambulance verleende een ambulancemedewerker van een soloambulance eerste hulp aan één van de slachtoffers. De schade aan de fiets en scooter bleef beperkt.

Klik hier om meer foto’s te bekijken.

Man zwaargewond na steekpartij; verdachte aangehouden Havenplein Spijkenisse

0

Vrijdagavond is een man neergestoken nabij het Havenplein in Spijkenisse. De man werd op meerdere plekken gestoken en raakte daardoor zwaargewond.

Er kwam veel politie ter plaatse na de melding van het incident. Agenten hebben de eerste zorg verleend aan de man. Het slachtoffer is vervolgens behandeld door ambulancepersoneel, die de man met spoed hebben overgebracht naar het ziekenhuis.

De politie heeft een plaats delict gevormd en het plein grotendeels afgezet. Tijdens onderzoek bleek een bloedspoor te lopen over de Westkade. De politie heeft enkele honderden meters verderop een instap gedaan in een woning. Het is nog niet duidelijk om welke reden dit gebeurd is. 

Op de Marrewijklaan is een man aangehouden. De rol van de aangehouden man wordt nog onderzocht. Ter plaatse heeft de forensische opsporing diverse sporen veiliggesteld en vastgelegd.

Klik hier om meer foto’s te bekijken.

Auto rijdt van dijk af en beland tegen boom na aanrijding Adriaan Volkerlaan Rotterdam

0

Op de Adriaan Volkerlaan in Rotterdam zijn twee auto’s met elkaar in botsing gekomen. Een zwarte auto werd in de flank geraakt en kwam onderaan de dijk tot stilstand tegen een boom.

De andere auto liep slechts lichte schade op. Een ambulance kwam ter plaatse om een gewonde na te kijken. De berger trok het voertuig omhoog en sleepte het af, waardoor de weg tijdelijk in één rijrichting was afgesloten.

Klik hier om meer foto’s te bekijken.

Brandweer lange tijd bezig om paard uit sloot te redden Weelsedijk Strijen

0

De brandweer is lange tijd bezig geweest om een paard uit een sloot aan de Weelsedijk in Strijen te redden. Het dier kwam op zijn zij in het water terecht.

Om 10:55 uur werd de melding van het paard in de sloot gemaakt. De brandweer ging ter plaatse om een poging te doen het paard uit de sloot te krijgen. Later werd een tweede voertuig van de brandweer gealarmeerd. Het paard is na ruim anderhalf uur uit de sloot gered.

Klik hier om meer foto’s te bekijken.

Storm Benjamin zorgt voor drukke dag bij hulpdiensten

0

Storm Benjamin heeft de hulpdiensten een drukke dag bezorgd. Door de hevige windstoten die met de storm gepaard gingen, waaiden op verschillende plekken bomen om. Ook steeg de waterstand tot een uitzonderlijk hoog niveau.

Tijdens de storm stond de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Panathinaikos FC gepland. Deze zou aanvankelijk om 21:00 uur beginnen, maar vanwege de onzekere weersomstandigheden werd overwogen het duel te verplaatsen. Dat zorgde voor spanning onder de supporters, omdat onduidelijk was of de wedstrijd door kon gaan. Uiteindelijk werd er toch om 21:00 uur afgetrapt en verliep de avond zonder bijzonderheden.

Lees in dit artikel een samenvatting van de gebeurtenissen rondom storm Benjamin.

Van Zandvlietplein Rotterdam:

Supporters en medewerkers verzamelen zich in onzekerheid of de wedstrijd doorgaat. Dit in afwachting van de definitieve beslissing.

Van Boendaleweg Vlaardingen:

Een omgewaaide boom zorgt voor een geblokkeerde weg. De brandweer wist de boom in stukken te zagen en aan de zijkant van de weg te leggen. Dit zal op een later moment worden verwijderd door de gemeente.

Jan Luykenstraat Ridderkerk:

Grote boom valt om en blokkeert de hele weg. De brandweer en gemeente zijn lange tijd bezig geweest om de boom te verwijderen. Nadat de weg vrij was is deze vrijgegeven. Door de gemeente wordt het incident verder afgehandeld.

Westhavenkade Vlaardingen:

Extreme waterstand zorgt voor ondergelopen kades rondom Vlaardingen.

Veerstoep Moordrecht:

De helling van de veerpont is volledig onder water komen te staan. Ook een naastgelegen parkeerplaats stond volledig onder water. De veerpont voer ondanks het hoge water door, gebruikers van de pont moesten hierdoor door het water.

Groenoord Alphen aan den Rijn:

Brandweermannen in Alphen aan den Rijn zijn lange tijd bezig geweest met het verwijderen van een grote omgevallen boom. Deze boom heeft tijdens de val een lantaarnpaal geraakt welke scheef is komen te staan. Of dit gevaarlijke situaties heeft opgeleverd is onbekend. De gemeente is op de hoogte gebracht van het incident.

De Hef Rotterdam:

De Hef is ook tijdens storm Benjamin in de zogeheten “stormstand” gezet, dit is gedaan uit voorzorg. Hiermee wordt er voorkomen dat de brug schades oploopt door de harde windstoten.

Klik hier om meer foto’s te bekijken.

Man gewond bij steekpartij in zorginstelling Hippiashof Rotterdam

0

Aan de Hippiashof in Rotterdam is in een zorginstelling een man gewond geraakt bij een steekpartij. De politie hield direct een verdachte aan. Het slachtoffer is ter plaatse behandeld door ambulancepersoneel en hoefde niet mee naar het ziekenhuis

Tijdens de aanhouding moest de verdachte naar de grond gewerkt worden. Of het mes inmiddels is aangetroffen, is nog niet bekend.

Klik hier om meer foto’s te bekijken.